Nokia

Finská společnost se zaměřením na výrobu telekomunikačních zařízení a informačních technologií.

VMware

Název VMware se vztahuje k americké firmě VMware, Inc., ale zároveň také k produktu této společnosti VMware Workstation, sloužícího pro virtualizaci jednoho nebo i více počítačů na jednom hostitelském stroji.

Microsoft

Vývoj softwarových aplikací pro platformy Windows. Distribuce produktů, IT poradenství, kompletní Business Solutions pro firmy.

Juniper

Společnost Juniper vyrábí vysoce výkonná síťová zařízení pro IP sítě. Společnost vyvíjí vlastní operační systém.

IBM

Nabídka IT služeb a technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software. Poskytování konzultací a služeb systémového integrátora.

HP

HP je dodavatelem výpočetní techniky.

Genesys

Nabídka softwaru pro kontaktní centra.

Fujitsu

Hlavní zaměření společnosti je na poskytování IT technologií business sféře.

DELL

Společnost působí v informačních technologiích, vyrábí a prodává produkty související s počítači (osobní počítače, servery, datová média, switche, software a periferie, také HDTV, fotoaparáty, tiskárny, MP3 přehrávače a další elektroniku od jiných výrobců)

Avaya

Firma poskytuje komunikační sítě a služby pro firmy a dodává řešení v oblasti IP Telefonie, CRM, kontaktních center a nahrávacích systémů.

CISCO

Dodavatel technologie přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Prodejce směrovačů, přístupových serverů a softwaru pro správu sítí.

ASUS

Dodavatel a výrobce počítačů, serverů, telefonů, notebooků, tabletů, all-in-one zařízení, optické mechaniky, monitorů, základních desek, grafických karet...

VEEAM

Dodavatel informačních technologií, vyvíjí software pro zálohování, zotavení po katastrofě a inteligentní správu dat pro virtuální, fyzickou a multi-cloudovou infrastrukturu.

ESET

Dodavatel specializující se na kybernetickou bezpečnost. ESET vyvíjí a poskytuje bezpečnostní software ve více než 200 zemích světa.

LENOVO

Dodavatel a největší světový výrobce počítačů a periferií. LENOVO vyvíjí i související technologie.

TESLA

Americká automobilka a energetická společnost sídlící v Kalifornii. Tesla navrhuje, vyrábí a prodává elektromobily, úložiště elektrické energie a solární střešní tašky.