Společnost COM PLUS CZ a.s., se sídlem v Praze, má v současnosti své provozovny v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Brně, Ostravě, Sadské a v Plzni. V Ústí nad Labem pak působí jak dceřiná společnost COM PLUS s.r.o., tak i COM PLUS CZ a.s. Působí po celém území České republiky, pokrývá tak veškeré potřeby zákazníků z celého regionu.

Společnost COM PLUS působí na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů od roku 1993. Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.Společnost se od svého vzniku zaměřila na komplexní řešení v oblasti telekomunikací. Její činnost se dynamicky rozvíjela a první úspěšně realizované zakázky vytvořily základ obchodního úspěchu společnosti. S rostoucími požadavky trhu a zvyšujícím se zájmem zákazníků přišla potřeba rozšíření aktivit do všech regionů České republiky a tak byly postupně založeny sesterské společnosti a pracoviště v různých částech republiky.

V roce 2002 vznikla společnost COM PLUS CZ a.s. Úkolem této společnosti je tvorba strategie skupiny COM PLUS, převzetí obchodních a marketingových aktivit v oblasti významných projektů v rámci České republiky, koordinování realizace těchto projektů a integrace logistických a správních činností společnosti. V posledních letech dochází k integraci dceřiných společností do COM PLUS CZ a.s. V současné době společnost COM PLUS působí na celém území České republiky, přičemž hlavní snahou zůstává zajištění vysoce kvalitních služeb ve všech místech realizace zakázek.

COM PLUS CZ - JSME VÁM VŽDY NA BLÍZKU

Profil společnosti

Akciová společnost COM PLUS CZ působí po celé České republice. Sídlo máme v Praze a pobočky v Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě, Sadské a v Plzni.

Kromě toho provozujeme technické kanceláře a celkově tak máme zastoupení na 12místech rovnoměrně po celé ČR. Díky tomu kvalitně pokrýváme potřeby zákazníků ze všech regionů.

Na trhu telekomunikačních a informačních technologií a systémů se pohybujeme od roku 1993. Máme tedy prověřené know-how, stabilní týmy techniků a velmi dobré technické zázemí. Můžeme nabídnout široké portfolio vysoce kvalitních služeb na klíč.


Mise společnosti

Naše mise, vize, principy


Jsme spolehlivá a stabilní společnost, která má na telekomunikačním a IT trhu tradici. Se zákazníky i obchodními partnery budujeme dlouhodobé vztahy. Naši zaměstnanci udělají vždy vše pro to, abyste byli s průběhem i výsledky zakázky maximálně spokojení.


Vize společnosti

Náš podíl na trhu ICT chceme v budoucnu rozšiřovat a dodávat svým zákazníkům i nadále produkty renomovaných světových výrobců, ale i vlastní komplexní řešení. I v budoucnu budeme vyvíjet nové produkty a inovovat ty stávající.


Principy společnosti

Společenská odpovědnost
Budoucnost dalších generací nám není lhostejná, a proto se chováme odpovědně k životnímu prostředí i společnosti. Zároveň se zavazujeme k tomu, že stejný přístup budeme vyžadovat i od svých dlouhodobých partnerů a dodavatelů.

Bezpečnost práce
Nedílnou součástí podnikání je i otázka bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Maximální měrou eliminujeme vznik možných pracovních rizik a zaměstnance v této oblasti školíme. Našim lidem dále nabízíme pravidelné zdravotní prohlídky. Také při výběru dodavatelů klademe důraz na to, aby se v tomto ohledu chovali zodpovědně.


POBOČEK

0

ZAMĚSTNANCŮ

0 +

PROJEKTŮ

0 +

KLIENTŮ

0 +

Naše produkty a služby


 • BEZPEČNOST IT:

  Penetrační testy / Analýza rizik

 • TELEKOMUNIKACE:

  Optické a mobilní sítě / Telekomunikační služby

 • OUTSOURCING ICT:

  Správa počítačových sítí / serverů / počítačů / LAN / WAN / HelpDesk / IT ServiceDesk

 • ELEKTROMOBILITA:

  Projektování / výstavba / revize

 • VÝVOJ SOFTWARE:

  Integrace telefonie do Microsoft Dynamics CRM / Intranet / HelpDesk / Mobilní aplikace HelpDesk / Nahrávání hovorů

 • FIREMNÍ KOMUNIKACE:

  Help Desk / Mobilní aplikace Helpdesk / Reporting / Nahrávání hovorů / Videokonference • slide
 • slide

Historie společnosti

2019

Software

Help Desk pro CertiCon

Od května 2019 poskytujeme služby Help Desku pro pražskou inovativní firmu CertiCon a.s. Zajišťujeme funkčnost jejich software pro rozpoznávání objektů z videozáznamu CertiConVis, který se používá např. na letištích, u policie, ve velkých marketech apod.

2019

Elektromobilita

Dobíjecí stanice pro Dopravní podnik hl. m. Prahy a dealery Škoda Auto

Začátkem roku 2019 přicházíme s novinkou a stavíme dobíjecí stanice pro elektromobily u velkých partnerů jako Dopravní podnik hl. m. Prahy a dealeři Škoda Auto.

2019

Outsourcing

ICT outsourcing pro Moneta Money Bank

Pro společnost Moneta Money Bank od začátku roku 2019 poskytujeme služby ICT outsourcingu spolu s naším partnerem. Projekt zahrnuje služby podpory sítě obchodních míst více než 200 poboček Moneta Money Bank po celé České republice, správu a servis IT hardwaru těchto poboček, podporu koncových uživatelů, služby profylaxe a nespočet dalších služeb včetně zajištění distribučního skladu.

2019

Zakázky

Linkové karty pro CESNET

V roce 2018 jsme dodali společnosti CESNET linkové karty pro zařízení v určené lokalitě včetně instalace, uvedení do řádného provozu a integrace s dohledovým systémem.

2018

Zakázky

Koncové stanice a periferie MŠMT

Od roku 2018 spravujeme koncové stanice a periferie MŠMT. Služby Outsourcingu zahrnují komplexní služby podpory provozu a správy v oblastech Desktop support a aplikační podpory.

2018

Zakázky

T-Mobile

Projekce a akvizice FTTH (optických sítí) pro T-Mobile.

2017-2018

Kontrakty

Výstavba stanic pro T-Mobile

V letech 2017 - 2018 společnost COM PLUS uzavřela významný kontrakt se společností T-Mobile na výstavbu základnových stanic po celé ČR a také na projekci optických tras. Důvěru v naše služby potvrdila společnost ČEPS a.s., prodloužením servisního kontraktu své telekomunikační sítě pro další období.

2017

Zakázky

Získání zakázky výstavba pevných optických a metalických sítí pro China Telecom

V lednu 2017 podepsala společnost COM PLUS smlouvu se společností Huawei na výstavbu pevných optických a metalických sítí pro China Telecom napříč Evropou. Technologicky jde o DWDM a SDH technologie.

2016

Zakázky

Získání zakázky outsourcing EET pro Wincor

K roku 2016 patří nasazení EET, provádíme instalace, deinstalace, servis a školení.

2015

Zakázky

Získání zakázky správa koncových stanic ČSOB

Další důležitou zakázkou je správa koncových stanic pro společnost ČSOB, na které společnost COM PLUS spolupracuje se společností Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

2014

Zakázky

Získání zakázky správa platebních terminálů Česká spořitelna

Další důležitou zakázkou je správa koncových stanic a platebních terminálů pro společnost Česká spořitelna.

2011

Spolupráce

Začátek spolupráce s Informática El Corte Inglés

Společnost Informática El Corte Inglés S.Á. se stala naším významným zahraničním partnerem. Prvním společným počinem byla zakázka správy koncových stanic pro společnost Telefónica O2 Czech Republic.

2010

Zakázky

Získání zakázky výstavba telekomunikační sítě ČEPS

Společnost vyhrála veřejné výběrové řízení na výstavbu telekomunikační sítě ČEPS.

2006-2007

Společnost

Integrace dceřiných společností

Dceřiné společnosti COM PLUS HK, s.r.o., COM PLUS ZL, s.r.o. a COM PLUS LB, s.r.o. se stávají součástí akciové společnosti COM PLUS CZ. Cílem je hospodárnější uspořádání celé skupiny a poskytování komplexnějších služeb – zákazníci mohou využít potenciálu mateřské společnosti s celostátní působností.

2004

Pobočky

Otevření pobočky v Brně

COM PLUS dále posiluje své pozice na Moravě a zakládá pracoviště v Brně.

2000

Společnost

Založení akciové společnosti

V Praze vzniká akciová společnost, jejímž úkolem je tvorba strategie skupiny COM PLUS, převzetí obchodních a marketingových aktivit v oblasti významných zakázek, projektové řízení těchto zakázek a integrace logistických a správních činností společnosti.

1999

Pobočky

Založení pobočky v Otrokovicích

Roste počet realizovaných projektů, a proto skupina COM PLUS rozšiřuje své aktivity a v Otrokovicích u Zlína zakládá sesterskou společnost COM PLUS ZL, s.r.o. V roce 1999 zároveň vzniká pracoviště v Českých Budějovicích.

1997

Pobočky

Založení pobočky v Hradci Králové

Firma rozšířila svou působnost také do východních Čech a v Hradci Králové založila společnost COM PLUS HK, s.r.o.

1994

Pobočky

Založení pobočky v Liberci

V Liberci vzniká společnost COM PLUS LB, s.r.o., která je sesterskou firmou společnosti COM PLUS, s.r.o.

1993

Společnost

Založení společnosti COM PLUS s.r.o.

Společnost COM PLUS, s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem a už na začátku se zaměřila na komplexní řešení v oblasti telekomunikací. Činnost firmy se dynamicky rozvíjela a první úspěšné zakázky vytvořily základ obchodního úspěchu. Tím, jak rostly požadavky trhu, zvyšovala se i potřeba kvalitnějšího pokrytí svěřeného regionu.