Hledáme kolegu do našeho HelpDesk týmu v Ústí nad Labem – možnost nástupu ihned.

Pracovní náplň:

Komunikace s firemními zákazníky (telefon, e-mail, tiketovací systém)
Řízení požadavků zákazníka dle standardizace ITIL
Práce v tiketovacích nástrojích
Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, CMDB
Práce s dohledovými nástroji
Udržování aktuálních informací v Knowledge Base
Práce ve směnném provozu 24/7 (směny 12 hodin)

Požadavky na kandidáta:

SŠ vzdělání
Základní orientace v oblasti IT
Základní ovládání MS Office
Uživatelská znalost MS Windows
Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost
Dobré komunikační schopnosti
Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Možnost osobního i profesního růstu
Výkon práce v moderním prostředí
Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky
Možnost podílet se na vytváření nových pracovních postupů
Činnost na klíčových projektech firmy
Fixní plat ve zkušební době a prémiový systém po zapracování
Práce na hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem
Nejedná se o outbound callcentrum

Platové podmínky:

Nástup 22-25tis. hrubého

Po zaškolení/zkušební době 25-30tis. hrubého