Servisní technik - telekomunikace

 Hledáme kolegu do našeho týmu servisu pevných a mobilních sítí v Jižních Čechách – možnost nástupu ihned.

Náplň práce
•  Servis a údržba základnových stanic pevných a mobilních sítí
•  Provádění periodických kontrol lokalit
•  Provádění oprav a údržby
•  Zajišťování náhradního napájení základnových stanic

Požadujeme
•  Střední nebo SŠ vzdělání v oboru elektro nebo sdělovací techniky, telekomunikací
•  Kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. – par. 6 nebo vyšší výhodou / zaškolíme
•  Řidičský průkaz sk. B
•  Ochotu pracovat i ve výškách / zaškolíme
•  Časová flexibilita  a ochota držet pohotovost 24x7

Nabízíme
•  Pestrou práci v regionu na plný pracovní úvazek
•  Zázemí střediska v rámci stabilní firmy
•  Férové platové ohodnocení odpovídající výkonu
•  Firemní notebook a mobilní telefon
•  Vzdělávání formou školení
•  Příspěvek na penzijní pojištění

Zaujala Vás nabídka?

Naše reference

Níže uvádíme vybrané reference