IT specialista Help Desk

Do našeho týmu v Ústí nad Labem hledáme nového kolegu.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, praxe v oboru ICT výhodou
  • Základní orientace v oblasti IT (HW)
  • Základní znalost v oblasti datových sítí výhodou
  • Základní znalost v oblasti PBX a telefonie výhodou
  • Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti
  • Znalost AJ výhodou

    Nabízíme

  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Výkon práce v moderním prostředí
  • Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky
  • Možnost zdokonalovat pracovní postupy pro ostatní kolegy
  • Podílet se na klíčových projektech
  • Podílet se na odhalování nedostatků v testovacím prostředí
  • Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování
  • Práce na hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem

    Náplň práce

  • Řízení požadavků zákazníka dle standardizace ITIL
  • Práce v tiketovacích nástrojích
  • Komunikace s firemními zákazníky (telefon, email, tiketovací systém)
  • Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, CMDB
  • Práce v dohledových nástrojích (Zabbix, SysDig..)
  • Diagnostika síťových prvků a telefonie
  • Řešení standardizovaných požadavků v oblasti Network, PBX, Desktop
  • Udrzování aktuálních informací v Knowledge Base
  • Práce v režimu 24x7

    Zaujala Vás nabídka?

    Naše reference

    Níže uvádíme vybrané reference