Servisní technik v oblasti telekomunikací

Do našeho týmu  hledáme kolegu, se zkušenostmi v oblasti servisu pevných a/nebo mobilních sítí.

Náplň práce
• Komplexní servis a údržba lokalit zákazníka z telekomunikačního sektoru
• Periodické profylaktické kontroly lokalit
• Vizuální kontrola uvnitř i vně lokality (klimatizace, terén, věž, konstrukce)
• Kontrola elektro částí lokality (zdroj, trafo, akumulátory)
• Práce v týmu
• Práce v tiketovém systému

Požadujeme
• SŠ vzdělání, min.3 roky zkušeností v oblasti servisu pevných a/nebo mobilních sítí
• Platné lezecké zkoušky
• Kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. – par. 6 nebo vyšší
• Řidičský průkaz sk. B - aktivně
• Manuální zručnost
• Prozákaznická orientace, reprezentativní vystupování
• Odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, kolegialita
• Časová flexibilita – ochota držet pohotovosti v režimu 24x7
• Možnost nástupu ihned

Nabízíme
• Pracoviště v regionech: západ Středočeského kraje včetně Praha – západ, Jihočeský kraj a kraj Vysočina
• Individuální rozvojový plán
• Možnost profesního růstu
• Práce s novými technologiemi
• Zázemí rozvíjející se divize v rámci stabilní firmy
• Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování
• Platové ohodnocení odpovídající délce praxe a pracovní činnosti
• Možnost vzdělávání, školení
• Služební notebook a mobilní telefon
• Plný pracovní úvazek

Zaujala Vás nabídka?

Naše reference

Níže uvádíme vybrané reference