Síťový specialista senior (design/architekt)

Do našeho týmu v Praze hledáme síťového specialistu seniora.

Náplň práce

• Komunikace se zákazníkem, pomoc při identifikaci jeho potřeb, analýze stávajícího a budoucího stavu jeho Telco/IT řešení
• Tvorba návrhu technického řešení, ve kterém může být zahrnuto i řešení pro zlepšení pokrytí mobilních služeb (typicky IP CELLA, 3G Zóna)
• Tvorba podkladů pro výpočet Business Case a další přípravu nabídky včetně podpory obchodníků z pohledu návrhu a designu technických řešení zákaznických projektů
• Posouzení realizovatelnosti navrženého řešení po technické stránce, konzultace se zákazníkem a prezentace návrhu řešení zákazníkovi
• Transformace návrhu technického řešení do formy realizační dokumentace pro Implementaci
• Příprava implementační dokumentace včetně specifikace konfiguračních parametrů
• Spolupráce s týmem při řešení požadavků
• Dodržování stanovených pravidel a procesů při výkonu práce
• Práce v tiketovém systému

Požadujeme

  • • Min. SŠ vzdělání
    • Min. 3 roky praxe v oboru (v oblasti designu sítí výhodou)
    • Znalost CCNA nebo CCNP/CCVP (certifikát je výhodou)
    • Znalost datové (WAN/LAN sítě, DC) a hlasové oblasti (VoIP/SIP/PBX/H323/Cisco SCCP)
    • Znalost QoS, routovacích protokolů
    • Znalost ISDN a HTS
    • Znalost Cisco, Huawei nebo HP routerů a switchů výhodou
    • Základy přenosových sítí (SDH, PDH, WDM, rádio) výhodou
    • Prozákaznický přístup a reprezentativní vystupování a komunikace
    • Odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
    • Týmový hráč, časová flexibilita (8 hodinová plovoucí pracovní doba mezi 8 – 20 hod.)
    • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • • Zajímavou a zodpovědnou práci pro významného zákazníka
    • Zázemí rozvíjející se divize v rámci stabilní firmy
    • Individuální rozvojový plán
    • Možnost osobního i profesního růstu
    • Podporu při práci prostřednictvím osvědčených procesů a návodů
    • Možnost zdokonalovat pracovní postupy pro ostatní kolegy
    • Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování (35 000 – 45 000 Kč hrubého/měsíc)
    • Plný pracovní úvazek
    • Nástup možný ihned

Zaujala Vás nabídka?

Naše reference

Níže uvádíme vybrané reference