Obchodní manažer

Přijmeme do  naší společnosti uchazeče na pozici Obchodní manažer pro regiony Ústí nad Labem, Praha, Liberec, České Budějovice.

Pracovní náplň:

  • aktivní vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí - prodej služeb
  • péče o stávající zákazníky a jejich udržení
  • příprava a prezentace nabídek
  • jednání se zákazníky na všech úrovních včetně top managementu
  • interní spolupráce s technickým oddělením a projektovým managementem
  • spoluúčast na zlepšování portfolia produktů a služeb
  • reporting

Požadavky na kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výhodou praxe na obchodní pozici v telco/IT/ICT, projektově řízený prodej
  • výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • AJ výhodou
  • orientace na zákazníka
  • pozitivní přístup
  • orientace v telekomunikačních technologiích
  • přehled o IT/ICT
  • obchodní působnost a kanceláře v Praze nebo Ústí n.L.

Nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání ve významné firmě, která se rozvíjí v souladu s trendy na telco/IT/ICT trhu
  • stabilní společnost (20 let na trhu)
  • platové ohodnocení - fixní částka + odměny
  • zajímavé obchodní příležitosti – možnost účasti a obchodního růstu i v mezinárodních projektech
  • přátelské prostředí, systém vzdělávání
  • perspektiva dlouhodobého zaměstnání
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook

Pracoviště: Praha - Prosek, Ústí nad Labem

Životopisy v českém jazyce zasílejte na adresu:

Zaujala Vás nabídka?

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

Naše reference

Níže uvádíme vybrané reference